Cafe & Restaurant Amsterdam

Cafe & Restaurant Amsterdam została otwarta w 2008 roku i do tej pory stała się jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych restauracji w Świnoujściu. 

Nasze menu to połączenie tradycyjnych przepisów z najnowszymi trendami kulinarnymi zwracając uwagę na to, aby potrawy były zdrowe. Dlatego też w naszej kuchni nie znajdziecie Państwo barwników, konserwantów, bądź potraw przygotowanych we fryturze. Szczególny nacisk kładziemy na jakość, w związku z czym codziennie zamawiamy świeże mięsa, ryby, owoce i warzywa. Jednym z filarów naszej kuchni są świeże zioła, których smak i zapach dostarczy Państwu niezapomnianych chwil.

Inspiracją przy tworzeniu karty Menu były smaki, których poszukiwaliśmy osobiście wśród najlepszych restauracji Europejskich, Azjatyckich czy Południowo Amerykańskich. Efekt końcowy to autorskie przepisy powstałe w wyniku połączenia naszych doświadczeń i fascynacji kuchnią regionalną.

Gotowanie w naszej Restauracji jest sztuką w którą wkładamy serce i do której podchodzimy z pasją, dlatego jakość przyrządzanych przez nas potraw jest wyjątkowa. Wszyscy pracownicy tworzą zgrany zespół, w którym każdy wykonuje swoją pracę najlepiej jak umie. Wspomniana pasja oraz zaangażowanie zespołu to sekrety sukcesu naszej kuchni.

Nasza Restauracja podzielona jest na kilka stref. Zewnętrzna, w części zadaszona, chroni gości przed palącym słońcem schładzając zainstalowanymi wentylatorami zaś w chłodne dni dogrzewana jest promiennikami ciepła. W środku dysponujemy dwoma salami. W jednej z nich mieszczą się wygodne loże natomiast w drugiej pięć stołów, których ustawienie można w razie potrzeby dowolnie konfigurować. Ta sala jest często rezerwowana przez naszych gości na kameralne uroczystości. Dzięki takiemu podziałowi, pomimo iż restauracja może pomieścić około 100 gości zachowano spokojny klimat i atmosferę prywatności. Dopełnieniem wyjątkowej atmosfery jest starannie dobrana muzyka, która tworzy tło do spotkań czy spożywanych posiłków. W tym miejscu musimy wspomnieć, że Restauracja jest klimatyzowana a naszym gościom oferujemy bezprzewodowy i bezpłatny dostęp do Internetu (WiFi).

Klimat lokalu tworzony jest przez wystrój, muzykę, ale przede wszystkim samych ludzi. U nas każdy klient traktowany jest wyjątkowo, z należnym szacunkiem jak i szczerą przyjaźnią. Dzięki ciągłemu podnoszeniu kwalifikacji poprzez szkolenia (carving, barrista, somalier, barman) możemy Państwu świadczyć usługi na najwyższym poziomie. To dzięki całemu naszemu niestrudzonemu zespołowi, jego determinacji i wytrwałości możemy Państwu zaoferować niepowtarzalne dania w niezwykłej atmosferze.

Nasi barriści używają znakomitej kawy New York Extra pochodzącej ze znanej z jakości Włoskiej palarni kawy Oscara Onori. New York Extra to blend stworzony w 95% z najlepszych ziaren gatunku Arabica Centralnej Ameryki wzbogacony 5% domieszką legendarnej kawy Jamaica Blue Mountain. Najwyższy standard tej kawy został potwierdzony zwycięstwem w wielkim teście espresso przeprowadzonym przez prestiżowy the Gourmet Magazine.

Ze względu na nieprzeciętną atmosferę, bogaty wybór alkoholi oraz wyjątkową muzykę, Cafe & Restaurant Amsterdam jest popularnym miejscem wieczornych spotkań. Lokal czynny jest "do ostatniego gościa", tak więc z reguły jest ostatnim lokalem zamykanym w okolicy. Potwierdzeniem jakości potraw i panującego u nas klimatu jest niemal zawsze wypełniona po brzegi sala oraz wciąż powiększająca się ilość stałych klientów.

Zapraszamy Państwa Serdecznie. Nasza lokalizacja, panujący klimat, niepowtarzalne menu oraz bogaty wybór alkoholi to gwarancja zarówno dobrego posiłku jak i świetnie spędzonego wieczoru w gronie znajomych. Jesteśmy pewni, że utwierdzą się Państwo w przekonaniu, iż Cafe & Restaurant Amsterdam to wyróżniający się oraz godny polecenia lokal na gastronomicznej mapie Świnoujścia.

Czekamy na Państwa od rana do ostatniego gościa.

 

INFORMACJA O UZYSKANIU SUBWENCJI FINANSOWEJ PFR.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm”, udzieloną przez PFR SA.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w polityce prywatności. XNie pokazuj więcej tego powiadomienia